Warunki narciarskie:

brak

Ostatnia aktualizacja:

Kajaki

Proponujemy nową interesującą ofertę dla Państwa:

Spływ kajakowy to świetny pomysł na wyjazd integracyjny lub indywidualny jak również spędzenie wolnego czasu na łonie natury z rodziną.                                                                                            

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom wzbogaciliśmy naszą ofertę atrakcji Centrum Sportowo Rekreacyjnego „STADION” o organizację spływów kajakowych pięknymi rzekami Ziemi Świętokrzyskiej(Biała Nida, Czarna Nida, Nida). Rzeka Nida jest lewym dopływem Wisły, uchodzącym do niej w okolicy Nowego Korczyna. Płynie przez tereny Wyżyny Kieleckiej i Niecki Nidziańskiej do Kotliny Sandomierskiej. Rzeka jest dostępna dla kajaka na całej długości. Jest to piękny szlak wypoczynkowy z otaczającym go wspaniałym zróżnicowanym krajobrazem, oferujących wiele bezpiecznych miejsc do kąpieli. Dno piaszczyste, woda przezroczysta, bardzo ciepła co spowodowane jest zapewne niewielką głębokością rzeki.

Nasza oferta skierowana jest do ludzi ceniących sobie aktywny wypoczynek, w pięknej okolicy. Liczebność grupy jaka bierze udział w spływie jest ograniczona(prosimy o wcześniejszy kontakt w sprawie ustalenia szczegółów finansowych i rezerwacji terminów). Scenariusz i plan spływu możecie Państwo dostosować według własnych potrzeb i zainteresowań(możliwość zorganizowania plenerowego pikniku, ogniska lub zwiedzania poszczególnych atrakcji turystycznych Ziemi Świętokrzyskiej np.: jaskini „RAJ”, skansen w Tokarni, zamek w Chęcinach).

 

Na spływie zapewniamy:
 - dwuosobowe kajaki
 - wiosła i kamizelki asekuracyjne
 - opiekę doświadczonego instruktora
 - transport uczestników z hotelu na miejsce spływu i powrót do hotelu
 - możliwość wykupienia ubezpieczenia NW